23.06.2017 | FAKTURZYSTA-KASJER

                        W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

                FAKTURZYSTA KASJER

                                  Lokalizacja : Ustroń

Od idealnego kandydata/kandydatki oczekujemy:

- wykształcenie minimum średnie kierunkowe,

- dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- wysoka kultura osobista,

- miejsce zamieszkania: Ustroń lub okolice;

Oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu,

- atrakcyjne warunki pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego;

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@ustronianka.com.pl    z dopiskiem  Fakturzysta-Kasjer

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.9.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

18.01.2017 | MECHANIK SAMOCHODOWY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

                                               MECHANIK  SAMOCHODOWY

Główne zadania:

  • doświadczenie  na stanowisku mechanik samochodowy
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki samochodowej
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana pasja do renowacji starych samochodów
  • przestrzeganie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy i p.poż.
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym, mile widziane średnie techniczne,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane,
  • dokładność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na ciągłe doskonalenie w zakresie obowiązujących standardów zakładowych,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • premiowy system wynagrodzenia
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje

„Ustronianka” Sp. z o.o.,43-450 Ustroń ul. Jelenica 72 lub mail

rekrutacja@ustronianka.com.pl    z dopiskiem:  Mechanik samochodowy

17.11.2016 | MURARZ, TYNKARZ, PŁYTKARZ

  W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby  na stanowisko:

                        MURARZ, TYNKARZ, PŁYTKARZ

   Oddział: Ustroń

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Pracowitość, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • umowa o pracę

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego  na adres:

rekrutacja@ustronianka.pl    z dopiskiem  Murarz, tynkarz, płytkarz

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.)

17.11.2016 | MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

                                               MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • realizacja zadań z zakresu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn
  • rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu

  • umiejętności ślusarskie, umiejętność obsługi obrabiarek,

Oferujemy:

rekrutacja@ustronianka.com.pl    z dopiskiem:  Mechanik maszyn i urządzeń